menu

ZOSTAŃ PARTNEREM KARTY DUŻEJ RODZINY

2015-12-11 08:29:54 (ost. akt: 2015-12-11 11:27:47)Firmy i instytucje, które chcą dołączyć do programu Karta Dużej Rodziny mogą zrobić to szybciej. Wystarczy, że wypełnią i wyślą deklaracje online.
Nowy Moduł Obsługi Partnera w ramach programu Karta Dużej Rodziny dostępny na stronach http://rodzina.gov.pl/ oraz http://empatia.mpips.gov.pl/ ułatwia przystąpienie do programu. Jak się zgłosić? Wystarczy wypełnić e-deklaracje, poprzez wskazanie m.in. jakie zniżki chce się zaoferować. Po uzgodnieniu warunków współpracy Minister Pracy i Polityki Społecznej lub Wojewoda (w przypadku podmiotów działających lokalnie) podpisze z firmą lub instytucją umowę.
Nowy moduł ułatwi potencjalnym partnerom dołączenie do programu, przyspieszy cały proces, a także usprawni pracę jednostek odpowiedzialnych za zawieranie umów z nowymi partnerami.
Status partnera programu to szereg korzyści, takich jak wzrost rozpoznawalności czy też pozyskanie grupy lojalnych klientów. Swoja Kartę odebrało już ponad 1,3 mln osób, a prawie 1,5 mln złożyło wnioski o jej wydanie. Dodatkowo partnerzy mogą posługiwać się znakiem "Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny" w materiałach informacyjnych i promocyjnych.
Karta Dużej Rodziny przyznawana jest każdemu członkowi rodziny, także rodzinom zastępczym i rodzinnym domom dziecka. Rodzicom karta wydawana jest dożywotnio,dzieciom do ukończenia 18 lub 25 lat w przypadku kontynuowania nauki. karta przyznawana jest bezpłatnie i bez względu na dochód.
Deklarację można złożyć tutaj: http://empatia.mpips.gov.pl/web/piu/formularz-zgloszenia-kdr/