menu

8 MARCA W ŚWIĘTAJNIE

2017-03-10 14:35:29 (ost. akt: 2017-03-10 14:47:11)

Magiczny dzień kobiet

Miliony kwiatów, równie dużo życzeń, uścisków i prezentów - tak obchodziliśmy Dzień Kobiet w Gminie Świętajno. Przybyłe Panie witali Radny Powiatowy Krzysztof Buła oraz Przewodniczący Rady Gminy Świętajno Sławomir Grzegorczyk. Panie obdarowane zostały różami. Na przygotowanych miejscach czekała niespodzianka w postaci ciastka z wróżbą. Kobiety zostały przywitanie przez sekretarza Gminy Świętajno - Pana Piotra Szopiński, który złożył im serdeczne życzenia z okazji ich święta.
W tym roku na scenie w Gminnym Ośrodku Kultury w Świętajnie wystąpił doskonale wszystkim znany Andrzej Rybiński wraz z synem Kacprem Rybińskim. Polski piosenkarz, aranżer i kompozytor, autor takich przebojów jak „Nie liczę godzin i lat” , „Pocieszanka” , „Za każdą cenę” i wielu innych znanych ze stacji radiowych i telewizji. Publiczność bardzo ciepło przyjęła artystę, a ten odwdzięczył się świetnym wykonaniem swoich znanych i tych mniej popularnych utworów oplatanych w żartobliwe monologi.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom, które przybyły na koncert Andrzeja Rybińskiego. Dzięki Wam atmosfera tego dnia była magiczna.


Gminny Ośrodek Kultury
w Świętajnie