menu

Koncert

2015-01-19 12:00:00 (ost. akt: 2015-01-30 08:23:22)

W niedzielę 18 stycznia kościoły w Spychowie i Świętajnie gościły uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej z Olsztyna. Na osiemdziesiąty czwarty koncert w tym roku szkolnym młodych artystów, przyjechał Pan Andrzej Borkowski, nieoceniony pedagog i wicedyrektor szkoły. Barwny pokaz dorobku europejskiej kultury wiodła, akompaniując na pianinie - pani Ewa Wankiewicz,a nad całością czuwała wnikliwie pani Anna Jundziłł.

W niedzielę 18 stycznia kościoły w Spychowie i Świętajnie gościły uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej z Olsztyna. Na osiemdziesiąty czwarty koncert w tym roku szkolnym młodych artystów, przyjechał Pan Andrzej Borkowski, nieoceniony pedagog i wicedyrektor szkoły. Barwny pokaz dorobku europejskiej kultury wiodła, akompaniując na pianinie - pani Ewa Wankiewicz,a nad całością czuwała wnikliwie pani Anna Jundziłł.Koncert zorganizowali:
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Spychowie - ks. Mirosław Lango, Parafia Św. Andrzeja Boboli w Świętajnie - ks. Krzysztof Witwicki, Europejskie Centrum Dialogu Współpracy i Wymiany Kultur - Swietłana Kolczyńska, Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych i Promocji Regionu w Piasutnie - Lila Borkowska w ramach cyklu "Droga do Gwiazd" , spotkań ze wschodzącymi i znanymi gwiazdami estrad.
Autorstwo programu - Krzysztof Kolczyński