Logo: Urząd Gminy Świetajno
Logo: Facebook Logo: epuap Logo: BIP
Baner: LGDBaner: Kącik przedsiębiorcyBaner: Rodzina

Ankieta

Czy w naszej gminie żyje się coraz lepiej?
Czy w naszej gminie żyje się coraz lepiej?

Pracownicy

Pracownicy

Sekretariat
Jolanta Łońska
pok.19, (89) 623 20 60, faks: (89) 623 20 76
 
Wójt Gminy
Alicja Kołakowska
pok. 17,(89) 623 20 60
a.kolakowska@swietajno.ug.gov.pl
 
Sekretarz Gminy
Piotr Szopiński
pok. 18, (89) 623 20 60
sekretarz@swietajno.ug.gov.pl
 
Referat Techniczny
Kierownik referatu technicznego
Maciej Templin
pok. 10, (89) 623 20 77
m.templin@swietajno.ug.gov.pl

Rozwój Gminy, zastępca kierownika
Adrian Polita
pok. 12, (89) 623 20 78, 602 394 781
a.polita@swietajno.ug.gov.pl

Zarządzanie zasobami, obsługa rady gminy
Angelika Gołaś
pok.15, (89) 623 20 75
a.golas@swietajno.ug.gov.pl

Planowanie przestrzenne
Jolanta Majewska
pok.9, (89) 623 20 64
j.majewska@swietajno.ug.gov.pl

Infrastruktura techniczna
Jolanta Górska
pok.9, (89) 623 20 64
j.gorska@swietajno.ug.gov.pl

Gospodarka nieruchomościami, ds. mienia komunalnego
Ewelina Bors
pok.9, (89) 623 20 84
e.bors@swietajno.ug.gov.pl

Gospodarka mienia komunalnego
zastępstwo Eweliny Bors
Mariola Szydłowska
pok.9, (89) 623 20 84
m.szydlowska@swietajno.ug.gov.pl

Fundusze zewnętrzne, programy pomocowe, promocja gminy
Wojciech Lenkiewicz
pok.12, (89) 623 20 80
w.lenkiewicz@swietajno.ug.gov.pl

Rolnictwo, leśnictwo, drogi
Adrian Lipka
pok.15, (89) 623 20 66, 604 081 526
a.lipka@swietajno.ug.gov.pl

Administracja, pomoc informatyczna
Piotr Kalinowski
pok.1, (89) 623 20 88
p.kalinowski@swietajno.ug.gov.pl
 
Referat Budżetu i Finansów

Skarbnik gminy
Magdalena Majewska
pok. 5, (89) 623 20 60
skarbnik@swietajno.ug.gov.pl

Podatki i opłaty
Agata Jankowska
pok. 7, (89) 623 20 79
podatki@swietajno.ug.gov.pl

Agnieszka Grabowska
pok. 8, (89) 623 20 74
a.grabowska@swietajno.ug.gov.pl

Budżet i finanse
Danuta Puławska
pok. 4, (89) 623 20 72
d.pulawska@swietajno.ug.gov.pl

zastępstwo Eweliny Szmigiel
Monika Połomka
pok. 4, (89) 623 20 72
e.szmigiel@swietajno.ug.gov.pl

Gospodarka odpadami komunalnymi
zastępstwo Anety Pasymowskiej
Monika Kordek
pok.7, (89) 623 20 68
a.pasymowska@swietajno.ug.gov.pl
 
Referat organizacyjny


Sprawy obywatelskie, OSP
Jerzy Janowski
pok. 2, (89) 623 20 82
info@swietajno.ug.gov.pl
 
Urząd Stanu Cywilnego

Ewidencja ludności, działalność gospodarcza, akcyza, Urząd Stanu Cywilnego - dowody osobiste, małżeństwa, zmiana imienia, nazwiska, zgony
Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego
Liliana Napiórkowska
pok.13, (89) 623 20 70
usc@swietajno.ug.gov.pl

Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego
Ewa Żywica
pok.16, (89) 623 20 71
ewa.roslon@swietajno.ug.gov.pl